Úvod » Pražský svaz házené

PRAŽSKÉHO SVAZU HÁZENÉ

21.9.2015 proběhlo další zasedání Exekutivy PSH

v zasedací místnosti Intar, Americká 41,  Praha 2

Přítomní: Kupr Jaroslav, Hrsinová Jana, Zych Martin, Toman Richard,  Šimák Jakub

Omluven: Farář Pavel, Bílek Ondřej

Projednávaná problematika:

1. Hlášenky utkání

Vzhledem k většímu počtu nahlášených změn utkání mistrovských soutěží - jedná se o přebor Prahy mužů a žen, upozorňuje STK PSH všechny oddíly na dodržování formátu hlášenky (viz rozpis soutěží čl. 15).  Hlášení změny musí obsahovat označení utkání se jmény soupeřů, rozhodčí - je-li známa delegace (uvedena na webových stránkách), původní termín, nový termín a důvod změny. Hlášení se musí zaslat, stačí e-mailem,  PSH, soupeři, který musí změnu potvrdit !!!, rozhodčím (nebo zástupci KR - Martin Zych, Marta Sovová). PSH musí změnu termínu schválit. Hlášení změny se provádí i v případě, že se v původním termínu utkání nemohlo odehrát, např. kvůli počasí !!!

PSH dále upozorňuje, že hlášení utkání je spojeno s poplatkem 50,- Kč (viz rozpis čl. 21.2) a bude kontrolovat jeho uhrazení - prosíme o zaslání kopie potvrzení platby e-mailem.
Poplatek se nevztahuje na hlášení změny utkání nesehraného vlivem počasí nebo dalších událostí, které nešlo předem ovlivnit (tj. oba soupeři byli připraveni k odehrání utkání, to se však neodehrálo).

2. Soutěže Pražského svazu házené

Webová stránka PSH je http://psh.chf.cz.  Doporučujeme všem sledovat stránku PSH, dochází neustále k drobným úpravám. Všechny změny jsou oddílům rovněž sdělovány e-mailem. Rozpisy soutěží jsou zde již uvedeny.

Zasílací adresy zápisů o utkání přeboru dospělých i žáků a žákyň:

KOMPASS Czech Republic s.r.o.

Jakub Šimák

Doudova 3

3. LÉKAŘSKÉ PROHLÍDKY

Na základě upozornění upravuje PSH část rozpisu soutěží ohledně lékařských prohlídek (čl. 11.1. - rozpis muži/ženy a příslušný článek rozpisu soutěží mládeže). Platné prohlídky mohou být nejen na kartičkách (formát ČSH), ale i individuální prohlídky na papíře od lékaře a platné jsou i skupinové prohlídky, tj. seznam více hráčů potvrzený jedním lékařem.

4. ŠKOLENÍ TRENÉRŮ LICENCE C

PSH se stále snaží najít volné termíny a vyhovující prostory pro školení nových trenérů licence C. Zatím to vypadá, že školení začne během prosince 2015, přesněji 12. a 13.12. Sledujte proto informace na webových stránkách PSH.

5. MINIHÁZENÁ

Pod patronátem Pavla Faráře a Tomáše Petržaly budou pokračovat školní ligy v házené 4+1. Školní liga bude možná rozšířená jednu ligu - Kladenská, ale vypadá to až tak koncem roku. Jinak se do projekty získaly dvě nové školy Jesenice a Petřiny a další se budou pravděpodobně přidávat v průběhu roku.

Informace klubům (resp. pracovníkům s mládeží) o termínech turnajů ŠL budou zaslány na mail, který potvrdili začátkem září.

6. GRANDPRIX PRAGUE 2015

Ve dnech 18. – 20. 9. 2015 pořádal PSH ve spolupráci s ČSH, a hlavně díky výrazné podpoře Magistrátu hlavního města Prahy, první ročník mezinárodního turnaje mládeže. Jednalo se o věkovou kategorii chlapců a dívek narozených v roce 2001 – 2002. Bližší informace a výsledky naleznete na našem webu.
PSH děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci tohoto velmi úspěšného turnaje.

7. SEMINÁŘ MODERNÍ POJETÍ TRÉNINKU MLÁDEŽE

RHC Slavia Praha ve spolupráci s Pražským svazem házené pořádá ukázkový trénink na téma: "Moderní pojetí tréninku mládeže" - trénink s důrazem na rozhodovací proces a rychlý přechod do útoku. Seminář se uskuteční ve čtvrtek 8.října 2015 v 18.30 - 20.00 ve sportovní hale SK Slavia Praha. Lektorem bude Tomáš Hlavatý - trenér reprezentačního družstvo juniorek a družstva maďarské nejvyšší soutěže Monsonmygyarovari.
Pozvánka je uvedena na webových stránkách a rozeslána i trenérům a funkcionářům pražských oddílů.

8. PROMOAKCE RD ŽEN ČR

24. 11. 2015 se v hale Slavie uskuteční promoakce reprezentačního družstva žen ČR - otevřený trénink a následná autogramiáda. Podrobnější informace budou uvedeny na webových stránkách

9. Pokuty, vklady do soutěží PSH

Vklady do soutěží:  Účet pro zaplacení vkladu je: GEMB, 1730408-504/0600, variabilní symbol 100651, specifický symbol jsou poslední tři čísla registračního čísla oddílu.

Více informací na:

V případě nejasností kontaktujte Marcelu Železňákovou z ČSH.

10. Neúčast družstva Sokol Kobylisy - starší žáci na turnaji

STK PSH kontumuje všechna utkání družstva Sokola Kobylisy na 2. turnaji starších žáků (12.9. Břve) z důvodu neúčasti na tomto turnaji. O dalším potrestání oddílu Sokol Kobylisy rozhodne PSH na svém zasedání dne 12.10. od 17.00 (adresa viz výše), na které je zván i zástupce Sokola Kobylisy

11. Olympijské naděje

Dívky ročník 2002 - budou reprezentovat na LODM 2017.

Chlapci ročník 2002 - budou reprezentovat na LODM 2017.

O programu budou informovat e-mailovou komunikací jednotliví trenéři výběrů

Dívky ročník 2001: testování, přípravný turnaj, kemp ON v Nymburce

Chlapci ročník 2001: Přípravný turnaj

Chlapci ročník 2000: testování, kemp ON v Nymburce